Wyszukaj spośród 8309 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

PRACOWNIK BIUROWY - PRACA DLA STUDENTKI
Poznań

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 19-06-2018, do końca 63 dni

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, która od 2003 roku poszukuje pracowników do prac różnego rodzaju na terenie Polski oraz Holandii. Zajmujemy się rekrutacją ludzi przede wszystkim do prac tymczasowych, sezonowych, ale i stałych. Do pracy przyjmujemy osoby specjalizujące się w rozmaitych zawodach. U nas każdy znajdzie coś dla siebie

Agencja Pracy The Perfect Match poszukuje studentki do pracy biurowej.

Opis stanowiska

W skład obowiązków należeć będzie prowadzenie rekrutacji pracowników, zamieszczanie ogłoszeń o pracę, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych etc. Nie wymagamy doświadczenia na proponowanym stanowisku pracy, jest możliwość przyuczenia.

Wymagania
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • znajomość pakietu Microsoft Office
Oferujemy
  • dobre warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju osobistego

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy
Wymagane języki

angielski

Branża: Administracja biurowa
Branża: Praktyki / Staże / Dla Studenta

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie