Wyszukaj spośród 18194 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Mechanik / Konserwator

Data: 19-06-2018, do końca 87 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów - wiodącej firmy w branży spożywczej - poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:
  • Bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń
  • Monitorowanie pracy urządzeń, usuwanie awarii oraz usterek
  • Montaż i demontaż maszyn/ podzespołów
Wymagania:
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i elektryki
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV (SEP)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa + premia)
  • Praca w trybie 3-zmianowym
  • Darmowy dojazd do pracy; trasa: Płońsk - Zakroczym - Nowy Dwór Mazowiecki - Skrzeszew - Legionowo (przystanki również w mniejszych miejscowościach na trasie autobusu)

Wysokie wynagrodzenie

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Zadzwoń pod numer 606-282-414/696-025-488 lub wyślij CV.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie