Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator/ka maszyn

Data: 19-06-2018, do końca 59 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Obróbka elementów metalowych
  • Kontrola jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia)
  • Wynagrodzenie w formie podstawa + premia
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość uzgodnienia daty rozpoczęcia pracy
  • Karta Multisport
  • Zniżki na Telepizzę
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Korzystne ubezpieczenie w PZU Życie S.A.
  • Wiele innych benefitów

Opieka lekarska

Umowa o pracę

karta Multisport

Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie