Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pomocnik Operatora wózka widłowego

Data: 19-06-2018, do końca 58 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (dojazd autobusem miejskim linia MZK 25)

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Rozładunek, załadunek towaru

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym
  • Dyspozycyjność
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia)
  • Wynagrodzenie w formie (podstawa - 17 zł brutto/h + premia)
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w dogodnej lokalizacji
  • Karta Multisport
  • Zniżki na Telepizzę
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Korzystne ubezpieczenie w PZU Życie S.A.
  • Wiele innych benefitów

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

karta Multisport

Branża: Transport / Spedycja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie