Wyszukaj spośród 18706 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pomocnik Operatora wózka widłowego

Data: 19-06-2018, do końca 122 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (dojazd autobusem miejskim linia MZK 25)

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Rozładunek, załadunek towaru
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym
  • Dyspozycyjność
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia)
  • Wynagrodzenie w formie (podstawa - 17 zł brutto/h + premia)
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w dogodnej lokalizacji
  • Karta Multisport
  • Zniżki na Telepizzę
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Korzystne ubezpieczenie w PZU Życie S.A.
  • Wiele innych benefitów

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

karta Multisport

Szukasz pracy jako Pomocnik Operatora wózka widłowego

Oferta pracy na stanowisku: Pomocnik Operatora wózka widłowego w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pomocnik Operatora wózka widłowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik pralni

Siemianowice Śląskie, śląskie

Asystent Automatyk

Gliwice, śląskie

Monter/ Monterka elementów sprężystych

Praca w mieście

Warszawa 559
Wrocław 146
Kraków 119
Poznań 102
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Ile lat pracy do emerytury?
Jaki należy posiadać staż pracy, by otrzymać emeryturę? Czy minimalna kwota
20/11/2018
Co bada lekarz medycyny pracy?
Obowiązek poddania się badaniom lekarskim dotyczy każdej osoby zatrudnionej na
20/11/2018
Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Zobacz wszystkie