Wyszukaj spośród 18746 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Technik Utrzymania Ruchu

Data: 20-06-2018, do końca 102 dni
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie
Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

  • Realizacja ustalonych wskaźników efektywnościowych
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej
  • Planowanie napraw, wykonywanie oraz remont maszyn produkcyjnych
  • Usuwanie awarii i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Sporządzanie listy deficytu materiałowego oraz części zamiennych
Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wyksztalcenie zawodowe techniczne (np. elektryk, automatyk)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Książeczka dla potrzeb sanitarnych
  • Gotowość do pracy w systemie ciągłym
Oferujemy

Oferujemy:

  • Praca na stabilnych warunkach (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Dodatki (premia)
  • Pakiet benefitów

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Szukasz pracy jako Technik Utrzymania Ruchu

Oferta pracy na stanowisku: Technik Utrzymania Ruchu w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Technik Utrzymania Ruchu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Inne ogłoszenia pracodawcy

Tokarz CNC

Sulejówek, mazowieckie

Tokarz CNC

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Recepcjonista/ka

Warszawa, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie