Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Młodszy Specjalista ds. Zakupów - j. czeski/słowacki

Data: 20-06-2018, do końca 45 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy: absolwentów Filologii, pasjonatów języków obcych zmotywowanych do rozwoju w międzynarodowej firmie.
Dołącz do zespołu, jeśli chcesz zdobywać wartościowe doświadczenie w pracy z innymi kulturami oraz aktywnie wykorzystywać znajomość języków obcych! Czekamy na Ciebie!

Zakres obowiązków:
- Obsługa w obszarze zakupów zagranicznych placówek firmy
- Składanie zamówień na produkty, dbanie o odpowiedni poziom zapasów
- Odpowiedzialność za kompletność danych dotyczących procesów zakupowych

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka czeskiego lub słowackiego (C1)
- Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
- Dobra znajomość programu MS Office (w szczególności Excel)
- Umiejętność pracy w zespole, otwartość, uczciwość, pozytywne nastawienie.
- Skrupulatność, dokładność, zaangażowanie

Nasz klient oferuje:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- Kompleksowy program wdrożeniowy
- Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
- Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
- Możliwości rozwoju
- Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)

Branża: Administracja biurowa

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie