Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji / Pakowacz

Data: 19-06-2018, do końca 58 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem, jak i młodych bez większego doświadczenia, zaangażowanych, chętnych do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Kluczowe zadania:

  • Pakowanie wytłoczonych elementów karoserii
  • Prace porządkowe przy stanowisku pracy

Wymagania

  • Wysoka motywacja do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym
  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)

Oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w branży automotive, oferującej bardzo zaawansowane rozwiązania
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Jarocina do Wrześni
  • Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o premie gwarantowane
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (w późniejszym czasie zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta)
  • Szkolenia oraz inwestycje w rozwój zawodowy (m. in. kurs na wózki widłowe / uprawnienia spawalnicze)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, bony świąteczne, zniżki u wybranych partnerów)
  • Pracę w zgranym zespole
Dodatkowe informacje

Miejsce pracy: Września

Branża: Pozostałe

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie