Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Niemiecki / Wsparcie IT / bez pracy zmianowej

Data: 15-06-2018, do końca 61 dni
Lokalizacja:

Poszukujemy kandydatów biegle mówiących po niemicku oraz dobrze po angielsku do pracy na projekcie wsparcia IT dla niemieckojęzycznych klientów jednej z najbardziej rozmoznawalnych i prestiżowych marek informatycznych na świecie.

Opis stanowiska

  • praca od poniedziałku do piątku oraz min. 3 dni weekendowe w miesiącu (40h/7dni)
  • brak zmian popołudniowych lub nocnych

Główne obowiązki:

  • wsparcie klienta przez telefon
  • rozwiązywanie problemów klienta
  • praca na stanowisku konsultanta
  • proponowanie rozwiązań klientowi.

Wymagania

  • biegły i swobodny niemiecki - C1 (do pracy z klientem)
  • dobry angielski - min. B1+ (do użycia na wewnętrzne potrzeby firmy)
  • doświadczenie w branży IT, urządzeń telekomunikacyjnych i/lub elektronicznych będzie dużym atutem
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Oferta

  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet benefitów (ub. medyczne, karta sportowa)
  • praca na ciekawym projekcie największego dostawcy usług IT na świecie
  • wielokulturowe, bardzo otwarte i tolerancyjne środowisko pracy

Branża: Pozostałe

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie