Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik magazynowy bez uprawnień

Data: 15-06-2018, do końca 62 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Praca w magazynie firmy logistycznej
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Transport i logistyka wewnętrzna
  • Utrzymywanie porządku w sektorze magazynu

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Rzetelność i chęć do pracy
  • Zaangażowanie w powierzone zadania

Oferta:

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie (stawka godzinowa)
  • Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie PZU, zniżki)
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower
Dodatkowe informacje

Dane kontaktowe:
Tel.: 600 408 663
Adres biura: ul. Małachowskiego 1a
Biuro czynne: pon-pt., godz. 08:00 - 17:00

Branża: Pozostałe

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie