Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Monter podzespołów do komputerów - praca na wakacje

Data: 15-06-2018, do końca 63 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Kontrola jakości
  • Montaż serwerów
  • Prace magazynowe

Wymagania:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Motywacja do pracy

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Możliwość dołączenia do Programu Manpower Premium
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania swoich CV oraz zapraszamy do biura na ul. Dąbrowskiego 238 - wejście od strony ul. Technicznej.

Tel: 662 090 600

Branża: Pozostałe

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie