Wyszukaj spośród 18670 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator linii montażowej

Data: 15-06-2018, do końca 117 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:
  • Montaż, pakowanie i testowanie podzespołów z branży hydrauliki siłowej (zawory, pompy, podnośniki)
  • Przygotowanie stanowiska pracy zgodnie ze standardami
  • Kontrola jakościowa produktów
Wymagania:
  • Wysoka motywacja do podjęcia pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/ magazynie
Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową z realną szansą na zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • Stawka uzależniona od doświadczenia oraz premia za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy na produkcji
  • Bezpłatny dojazd z Wrocławia (z Dworca PKP, pl. Dominikańskiego, pl. Jana Pawła II, Pilczyc, Nowego Dworu, FATu)
  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie posiłków, możliwość wykupienia karty Multisport i opieki medycznej w korzystnej cenie)
  • Opieka Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia

Szukasz pracy jako Operator linii montażowej

Oferta pracy na stanowisku: Operator linii montażowej w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator linii montażowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie