Wyszukaj spośród 8925 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

MECHANIK SAMOCHODOWY - PRACA DLA OBYWATELI UKRAINY
Data: 14-06-2018, do końca 5 dni
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, która od 2003 roku poszukuje pracowników do prac różnego rodzaju na terenie Polski oraz Holandii. Zajmujemy się rekrutacją ludzi przede wszystkim do prac tymczasowych, sezonowych, ale i stałych. Do pracy przyjmujemy osoby specjalizujące się w rozmaitych zawodach. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Opis stanowiska

Agencja Pracy The Perfect Match poszukuje MECHANIKÓW SAMOCHODOWYCH z Ukrainy do pracy w Polsce oraz Unii Europejskiej.

Wymagania
  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanik samochodowy
Oferujemy
  • zakwaterowanie
  • dobre warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na długi okres czasu

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z dopiskiem MECHANIK SAMOCHODOWY na adres: info@tpmwork.com

Wynagrodzenie
7 EUR / Godzina

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez The Perfect Match  Sp. z o.o.,  62-080 Tarnowo Podgórne ulica 25 Stycznia 27, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Branża: Pozostałe
Branża: Praca dla osób z Ukrainy

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji

info@tpmwork.com

+48618205550

KRAZ: 2318

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Cały kraj 1131
Warszawa 795
Wrocław 195
Kraków 186
Poznań 146
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie