Wyszukaj spośród 8398 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcyjny - umiejętność mechaniki i spawania

Data: 15-06-2018, do końca 38 dni
Lokalizacja:

Zakład produkcji biomasy.

Działamy na rynku w branży biomasy od 10 lat.

Opis stanowiska

  • Praca na stanowisku produkcyjnym.
  • Rozładunek i załadunek produktów.
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych.
  • Akcje remontowe, konserwacyjne i utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych.
  • Pakowanie gotowego wyrobu.

Wymagania

  • Wykształcenie mile widziane techniczne, zawodowe.
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wiedza i umiejętności o profilu mechanicznym.
  • Umiejętność spawania i podstawowych napraw mechanicznych.
  • Umiejętność współpracy z innymi pracownikami.
  • Mile widziane umiejętności i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.
  • Samodzielność i konsekwencja w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy

  • Umowa o pracę - pełny etat.
  • Praca w systemie zmianowym.

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 82 562 02 67 ( w godzinach  8 - 16 )

W opcji możliwość zapewnienia noclegu i pełnego socjalu w budynku przy zakładzie.

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

GRAF Sp. z o.o.

biomass1@wp.pl

825620267

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 473
Wrocław 169
Kraków 140
Poznań 109
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie