Wyszukaj spośród 8134 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Elektryk/mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Data: 14-06-2018, do końca 64 dni
Lokalizacja:

Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w dziale utrzymania ruchu jako elektrycy lub mechanicy.

Opis stanowiska

Lokalizacja pracy: Katowice.

Obowiązki:

  • dbałość o poprawne funkcjonowanie urządzeń i maszyn
  • szukanie przyczyn awarii i ich diagnostyka
  • planowanie i przeprowadzanie napraw
  • prace prewencyjne i konserwacyjne
Wymagania
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie zawodowe lub odbyte staże w dziale utrzymania ruchu
  • wiedza z zakresu elektryki/mechaniki oraz pneumatyki, hydrauliki maszyn
  • chęć rozwoju w dziale utrzymania ruchu
  • gotowość do pracy w oparciu o system trzyzmianowy
Oferta
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • umowa o pracę na pełen etat
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta sportowa/bony)

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie