Wyszukaj spośród 18661 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Elektryk/mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Data: 14-06-2018, do końca 123 dni
Lokalizacja:

Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w dziale utrzymania ruchu jako elektrycy lub mechanicy.

Opis stanowiska

Lokalizacja pracy: Katowice.

Obowiązki:

  • dbałość o poprawne funkcjonowanie urządzeń i maszyn
  • szukanie przyczyn awarii i ich diagnostyka
  • planowanie i przeprowadzanie napraw
  • prace prewencyjne i konserwacyjne
Wymagania
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie zawodowe lub odbyte staże w dziale utrzymania ruchu
  • wiedza z zakresu elektryki/mechaniki oraz pneumatyki, hydrauliki maszyn
  • chęć rozwoju w dziale utrzymania ruchu
  • gotowość do pracy w oparciu o system trzyzmianowy
Oferta
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • umowa o pracę na pełen etat
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta sportowa/bony)

Szukasz pracy jako Elektryk/mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Oferta pracy na stanowisku: Elektryk/mechanik w dziale Utrzymania Ruchu w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Elektryk/mechanik w dziale Utrzymania Ruchu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Inne ogłoszenia pracodawcy

Księgowa

Katowice, śląskie

Fullstack Developer

Java Technical Leader

Senior Travel Consultant

Travel consultant

Praca w mieście

Warszawa 547
Wrocław 152
Kraków 121
Poznań 95
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie