Wyszukaj spośród 18194 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik montażu

Data: 14-06-2018, do końca 92 dni
Lokalizacja: Sosnowiec , śląskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:
  • Montaż taśm transportujących
  • Kontrola parametrów wykonanego wyrobu
  • Łączenie elementów
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na montażu/ produkcji
  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Sumienność oraz dokładność
Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Zwiększenie stawki po okresie próbnym
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Dodatkowo płatne soboty
  • Wczasy pod gruszą
  • Premia świąteczna
  • Pakiet benefitów

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie