Wyszukaj spośród 19025 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator maszyn

Data: 14-06-2018, do końca 122 dni
Lokalizacja:

Agencja Zatrudnienia Manpower (nr certyfikatu 412) dla jednego ze swoich klientów, prężnie rozwijającej się firmy z branży automotive, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Gliwice, Łabędy

Zadania:

  • Obsługa maszyn na liniach produkcyjnych
  • Dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów, czystość i porządek na stanowisku pracy
  • Prace montażowe poszczególnych komponentów dla branży automotive
Wymagania:
  • Chęć do nauki, duża motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Dokładność oraz sumienność
  • Zdolności manualno-zręcznościowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!
Oferta:

  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Benefity: Multisport, grupowe ubezpieczenie - jeden z pakietów na zdrowie w całości finansowany przez pracodawcę, kursy językowe, piknik, bonusy za polecenia pracowników, dofinansowanie stołówki, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczna premia (min. 3000 zł brutto z premią)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej z możliwością przejścia w struktury firmy nawet po 6 miesiącach
  • Praca w renomowanej firmie z branży automotive
Dodatkowe informacje

Jeśli jesteś zainteresowany napisz SMS o treści "GLIWICE" pod numer 668 125 033.

Szukasz pracy jako Operator maszyn

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Inne ogłoszenia pracodawcy

Elektryk - Automatyk

Gliwice, śląskie

Cieszyn, śląskie

Pracownik/ca magazynu

Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik pralni

Siemianowice Śląskie, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 547
Wrocław 148
Kraków 116
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie