Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik magazynowy

Data: 14-06-2018, do końca 62 dni
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie , śląskie

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Rozładunek, załadunek materiałów;
  • Bieżąca realizacja zamówień  produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją;
  • Poprawne wypełnianie dokumentacji rozładunkowej

Wymagania:

  • Posiadanie książeczki sanepidu;
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe - mile widziane;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Pracę na pełen etat;
  • Pakiet benefitów;
  • Stałą opiekę koordynatora;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Branża: Pozostałe

Inne ogłoszenia pracodawcy

Telefoniczny doradca klienta

Ostrowiec Świętokrzyski, Polska

Pracownik Magazynowy

Brodnica, Polska

Doradca klienta

Warszawa, Polska

Elektryk

Siemianowice Śląskie, Polska

Praca w mieście

Warszawa 471
Wrocław 168
Kraków 142
Poznań 109
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie