Wyszukaj spośród 8833 ogłoszeń o pracę

Senior Python Developer
Data: 22-06-2018, do końca 1 dzień
Lokalizacja: Kraków , małopolskie

Dla międzynarodowej firmy, która rozpoczęła swoją historię w 1994 roku, będącej obecnie liderem w produkcji rozwiązań informatycznych dla branży medialnej, posiadającym biura na całym świecie, w tym między innymi w Londynie, Singapurze czy Japonii, zatrudniającego ok 270 specjalistów. Oferującego kompleksowe usługi w zakresie contentu i rozwiązania dedykowane dla Klientów w świecie środków masowego przekazu, do których należy globalna telewizja: od wersji i zgodności, poprzez zarządzanie mediami, agregację treści, realizację sprzedaży i usługi dostępu, aż po wieloplatformowe odtwarzanie kanałów wraz z ich budowaniem. Oferującego nowatorskie i zorientowane na klienta podejście do przełomowych zmian, przed którymi stoją media i rozrywka na całym świecie, szukamy:

Oferujemy:
  • Współpracę opartą na umowie o pracę
  • Przez pierwsze 3 miesiące pracę w Amsterdamie w celu wprowadzenia w specyfikę pracy, projektów oraz odpowiedniego przeszkolenia
  • Po okresie wdrożenia praca w biurze w Krakowie
  • Możliwość wyboru sprzętu do pracy wraz z ilością potrzebnych monitorów
  • Pracę na najnowszych technologiach
  • Realny wpływ na architekturę systemu
  • Możliwość wykorzystania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Praca w stałych godzinach 9:00-17:00 wraz z uwzględnioną 1 godzinną przerwą lunchową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe benefity:
    • Karta Multisport
  • Świetną atmosferę wśród ludzi realizujących swoje pasje
Obowiązki:
  • Udział w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla branży medialnej
Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości Python 3.x (obecnie trwa migracja z wersji 3.4 do wersji 3.6)
  • Doświadczenia z technologiami SQLAlchemy, Celery, Flask
  • Znajomości Git, Jira
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 zarówno w piśmie jak i w mowie
  • Praktycznej znajomości wzorców projektowych (KISS, DRY, YAGNI, )

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technologii Front-endowych
  • Znajomość innych języków programowania
Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Branża: IT - Rozwój oprogramowania

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Inne ogłoszenia pracodawcy

Kraków , Polska

Developer Front-end

Programista PHP & MySQL

Praca w mieście

Cały kraj 1138
Warszawa 750
Kraków 185
Wrocław 182
Poznań 145
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać