Wyszukaj spośród 18275 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Rzeźnik kutrowy - BELGIA

Data: 13-06-2018, do końca 102 dni
Lokalizacja:

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży mięsnej, specjalizującej się w produkcji wyrobów z wieprzowiny, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Rzeźnik kutrowy

Opis stanowiska
  • produkcja kiełbas
  • obsługa maszyn mielących
  • przygotowywanie masy mięsnej (segregacja części mięsa, gotowanie, przyprawianie)
  • dbanie o czystość i higienę pracy
Wymagania
  • doświadczenie na stanowisku Rzeźnika
  • umiejętność obsługi maszyn mielących mięso
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem
Oferujemy
  • wynagrodzenie w wysokości 14,15 euro brutto za godzinę oraz nadgodziny płatne 150%
  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • trzynastą pensję
  • pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa
Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
14,15 EUR / Godzina

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Angelika Selwuch

a.selwuch@ksservice.pl

+48 506 561 723

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 471
Wrocław 163
Kraków 115
Łódź 79
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie