Wyszukaj spośród 18670 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pomocnik pakowania kosmetyków (również z orzeczeniem)

Data: 13-06-2018, do końca 119 dni
Lokalizacja:

Aktualnei poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: PROD/WAŁON/2018

Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej (pon.-pt.: 8-14, 14-22)
  • Sprawność manualno-ruchowa (praca głównie w pozycji siedzącej)
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Zadania:
  • praca przy linii produkcyjnej: pakowanie, etykietowanie kosmetyków (zaginanie kartoników, zamykanie pudełek, wkładanie kremów do pudełek).

​Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;

  • Przyjazna atmosfera pracy;

  • Wynagrodzenie zawsze na czas;

  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe PZU;

  • Dodatek na cele rehabilitacyjne 500 zł. brutto raz na kwartał (przeznaczony dla osób niepełnosprawnych).

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny Tel. 606 829 141

Szukasz pracy jako Pomocnik pakowania kosmetyków (również z orzeczeniem)

Oferta pracy na stanowisku: Pomocnik pakowania kosmetyków (również z orzeczeniem) w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pomocnik pakowania kosmetyków (również z orzeczeniem) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie