Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pakowacz/ Pakowaczka
Wrocław

Data: 13-06-2018, do końca 65 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wrocław (Tarnogaj)

Zadania:

  • Pakowanie i etykietowanie gotowych elementów
  • Obsługa maszyn
  • Wypełnianie dokumentacji
  • Sprawdzanie zleceń w programie komputerowym

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Sumienność
  • Gotowość do okresowej pracy w systemie 3-zmianowym

Oferta:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa oraz możliwość zdobycia premii
  • Praca w systemie 2-zmianowym (okresowo 3- zmianowym)
  • Pełne przeszkolenie na stanowisku pracy
  • Umowa o pracę tymczasową z realną szansą na zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy (Tarnogaj)
  • Opieka i wsparcie konsultanta Manpower w procesie rekrutacji i zatrudnienia

Branża: Pozostałe

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie