Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Opiekun Klienta Zagranicznego

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Data: 12-06-2018, do końca 69 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze usług medycznych i stomatologicznych, poszukujemy osoby na stanowisko: Opiekun Klienta Zagranicznego.

OFERUJEMY
  • stabilną pracę w profesjonalnej firmie medycznej
  • wysokie wynagrodzenie
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość pracy w środowisku Klientów międzynarodowych
ZADANIA
  • kompleksowa obsługa Pacjentów
  • utrzymywanie stałego kontaktu mailowego i telefonicznego
  • przygotowywanie dokumentacji oraz obsługa stosownego programu komputerowego
OCZEKIWANIA
  • znajomość j. niemieckiego - poziom B2
  • znajomość j. angielskiego - poziom B1
  • gotowość do pracy dwuzmianowej
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

DOŁĄCZ DO NAS I ZASIL SZEREGI PROFESJONALISTÓW DS. OBSŁUGI KLIENTA!

Wymagane języki

angielski

niemiecki

Branża: Administracja biurowa
Branża: Obsługa klienta

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie