Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Administrator Linux
Wrocław

Data: 13-06-2018, do końca 65 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Administracja systemami opartymi o Red Hat Enterprise Linux
  • Zarządzanie platformą do wirtualizacji opartą o VMWare
  • Administracja serwerami aplikacji opartymi o Oracle Weblogic
  • Administracja mikroserwisami w technologii Docker/Kubernetes

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux dystrybucja Red Hat Enterprise Linux
  • Dobra znajomość wirtualizacji opartej o platformę VMWare (Zarządzanie platformą, rozbudowa środowiska, troubleshooting, wgrywanie poprawek)
  • Znajomość serwera aplikacji Oracle Weblogic (Instalacja, zarządzanie, wgrywanie poprawek)
  • Znajomość narzędzia ansible na poziomie automatyzacji zadań związanych z administracją systemami Linux, pisanie własnych playbooków.
  • Mile widziana znajomość technologii Docker, Kubernetes, mikrousług i zagadnień DevOps
  • Wymagany certyfikat RHCSA
  • Mile widziany certyfikat RHCE
  • Mile widziany certyfikat VCP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Dostęp do wewnętrznych szkoleń
  • Karta multisport i Medicover
  • Możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupoweg

Branża: Pozostałe

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie