Wyszukaj spośród 8402 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator produkcji
Poddębice

Data: 13-06-2018, do końca 65 dni
Lokalizacja: Poddębice , łódzkie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce wykonywania pracy: okolice Poddębic

Zadania:

  • Praca na linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości pod kątem zgodności produktów z przyjętymi standardami
  • Uzupełnianie prostych raportów produkcyjnych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6.00-18.00, 18.00-6.00)

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Umowa o pracę tymczasową na pełen etat
  • Pakiet Manpower Premium (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Darmowy transport do Łodzi
  • Dofinansowanie posiłków
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Dodatkowe informacje

Telefon kontaktowy: 662 090 600

Branża: Pozostałe

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie