Wyszukaj spośród 18923 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca w biurze - nie wymagamy doświadczenia

Data: 11-06-2018, do końca 129 dni
Lokalizacja:

Zakres obowiązków:
  • Odbieranie połączeń przychodzących od Klientów,
  • Telefoniczna rozmowa z Klientami,
  • Doradztwo w wyborze aktualnych produktów/usług.
Czego oczekujemy:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office,
  • Dobra dykcja,
  • Łatwość komunikacji,
  • Doświadczenie w kontakcie z Klientem,
Co oferujemy:
  • Wynagrodzenie miesięczne (od pierwszego dnia pracy, również podczas szkoleń)
  • Dodatkowo istnieje możliwość uzyskania: nagrody sprzedażowej za sprzedaż produktów i usług, premii miesięcznej za realizację wyznaczonych celów.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Kompleksowe szkolenia wstępne oraz cykliczne szkolenia zapewniające swobodne wykonywanie pracy,
  • Przyjazna atmosferę w pracy oraz wsparcie Zespołu,
  • Obecność Koordynatora Work Service w miejscu zatrudnienia,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych, opieki medycznej w atrakcyjnych pakietach,
  • Możliwość dołączenia do użytkowników kart sportowych MultiSport

Szukasz pracy jako Praca w biurze - nie wymagamy doświadczenia

Oferta pracy na stanowisku: Praca w biurze - nie wymagamy doświadczenia w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work Service S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca w biurze - nie wymagamy doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Ile lat pracy do emerytury?
Jaki należy posiadać staż pracy, by otrzymać emeryturę? Czy minimalna kwota
20/11/2018
Co bada lekarz medycyny pracy?
Obowiązek poddania się badaniom lekarskim dotyczy każdej osoby zatrudnionej na
20/11/2018
Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Zobacz wszystkie