SPECJALISTA DS. PROMOCJI W ZEPSOLE PROMOCJI

Lokalizacja:
Praca SPECJALISTA DS. PROMOCJI W ZEPSOLE PROMOCJI

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze"

  • zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.
  • zarządza dwoma portami lotniczymi - w Warszawie i Zielonej Górze.
  • posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA DS. PROMOCJI W ZESPOLE PROMOCJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Wsparcie sprzedaży usług lotniczych i pozalotniczych.
  • Budowanie świadomości marki Lotniska Chopina i jego usług oraz kształtowanie postaw i zachowań ich nabywców.
  • Przygotowanie i realizowanie kampanii reklamowych oraz działań promocyjnych w różnych kanałach komunikacji marketingowej.
  • Organizacja eventów, udział w targach i konferencjach.
  • Tworzenie materiałów promocyjno – reklamowych.
  • Budowanie relacji i współpracy marketingowej z kontrahentami i podmiotami zewnętrznym
NASZE WYMAGANIA
  • Preferowane wykształcenie wyższe II stopnia (magisterskie), na kierunkach: marketing, zarządzanie, ekonomia, socjologa oraz 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z marketingiem.
  • Praktyczna znajomość narzędzi marketingowych.
  • Umiejętność przygotowania i realizowania poszczególnych działań w ramach projektów, w tym elementów kampanii reklamowych, działań promocyjnych i organizacji eventów.
  • Umiejętności negocjacyjne w związku z zawieraniem umów.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) - poziom średniozaawansowany.
  • Obsługa programów graficznych oraz umiejętność copywriting na poziomie podstawowym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Wiedza fachowa, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, inicjatywa, wysoki poziom komunikatywności.
OFERUJEMY
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Dodatkowe Informacje

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 23.06.2018.

PPL zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Bardzo prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną , w procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę tylko aplikacje zawierające zgodę na przetwarzani danych osobowych zgodnie z RODO

Gdzie szukać pracy jako SPECJALISTA DS. PROMOCJI W ZEPSOLE PROMOCJI

Jaka oferta pracy na stanowisku: SPECJALISTA DS. PROMOCJI W ZEPSOLE PROMOCJI w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P.P. Porty Lotnicze lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako SPECJALISTA DS. PROMOCJI W ZEPSOLE PROMOCJI Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SPECJALISTA DS. PROMOCJI W ZEPSOLE PROMOCJI, praca w dopasowana do Twoich wymagań.P.P. Porty Lotnicze praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.