Wyszukaj spośród 8134 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Architekt - asystent projektanta

Data: 09-06-2018, do końca 58 dni
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie

Jesteśmy pracownią projektową zajmującą się projektowaniem obiektów handlowych i usługowych dla znanych sieci handlowych. W związku z rozwojem działalności poszukujemy asystenta lub asystentki projektanta architekta.

Opis stanowiska

Asystent (asystentka) projektanta architekta

Wymagania
  • absolwentka lub absolwent Wydziału Architektury Politechniki
  • umięjętność obsługi programów Auto Cad, Office
  • prawo jazdy kategorii "B",
  • umiejętność organizacji pracy,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu,
  • mile widziana znajomość przepisów prawa budowlanego i przepisów towarzyszących,
Oferujemy
  • umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w projektowaniu oraz w koordynowaniu projektami,
  • narzędzia pracy: komputer, telefon,

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie