Wyszukaj spośród 18536 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator maszyn

Data: 12-06-2018, do końca 126 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator maszyn

Opis stanowiska
  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń, także sterowanych komputerowo
  • Obsługa sterowników PLC
  • Kontrola jakości produktów
Wymagania
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn również tych sterowanych komputerowo
  • Dyspozycyjność; odpowiedzialne podejście do pracy
Oferujemy
  • Umowa o pracę od razu bezpośrednio u Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe + dodatki)
  • Praca w systemie 2-zmianowym (6-18;18-6)
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: karta Multisport, bonusy świąteczne, pakiety medyczne, ubezpieczenie itp.
  • Miła atmosfera
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie CV lub kontakt pod numerem telefonu: 606 282 414/ 696 025 488.

Szukasz pracy jako Operator maszyn

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Inne ogłoszenia pracodawcy

Wólka Kosowska, mazowieckie

Pracownik produkcji

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 547
Wrocław 151
Kraków 120
Poznań 94
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie