Wyszukaj spośród 18502 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Monter

Data: 08-06-2018, do końca 126 dni
Lokalizacja:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Monter

Opis stanowiska

Praca na 2 zmiany
Miejsce Pracy: Łódź - Nowy Józefów

Zadania:

  • Montowanie drobnych detali - nitowanie
  • Silikonowanie i zabezpieczanie drobnych elementów
  • Precyzyjne malowanie drobnych elementów
  • Kontrola poprawności wykonania detalu lub zespołu detali
Wymagania:
  • Precyzja i dokładność w działaniu
  • Zdolności manualne
Oferta:

  • System pracy 2-zmianowy
  • Atrakcyjna stawka + premie
  • Praca w pozycji siedzącej
  • Szkolenia wdrożeniowe niezbędne do wykonywania pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy oraz zatrudnienia bezpośredniego
  • Dostęp do programu Manpower Premium (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy e-learningowej, system rabatowy)
  • Opieka konsultanta na każdym etapie zatrudnienia

Szukasz pracy jako Monter

Oferta pracy na stanowisku: Monter w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Monter Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie