Wyszukaj spośród 18746 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Płytkarz ( Belgia)

Data: 08-06-2018, do końca 129 dni
Lokalizacja: Hasselt , Belgia

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy budowlanej, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Płytkarz ( Belgia)

Obowiązki:
  • przygotowywanie powierzchni
  • układanie różnego rodzaju płytek, w tym mozaiki
  • wykonywanie normy 40m² dziennie
  • praca w zespole 3-4 osób
Wymagania
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy jako płytkarz
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym
  • precyzja pracy
  • dbałość o jakość i wydajność pracy
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną (8.15% rocznych zarobków brutto)
  • dodatek rodzinny
  • pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
  • załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
  • zakwaterowanie: płatne 65€/tydzień
  • pracę na dłuższy okres czasu
  • ubranie robocze

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres mailowy:praca@maintec.net

Wymagane języki

angielski

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, Plac Wolności 4, 45-018 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji.​

Szukasz pracy jako Płytkarz ( Belgia)

Oferta pracy na stanowisku: Płytkarz ( Belgia) w miejscowości: Hasselt jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy IMPACT Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Płytkarz ( Belgia) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie