Wyszukaj spośród 12408 ogłoszeń o pracę

Operator maszyn CNC
Data: 07-06-2018, do końca 18 dni
Lokalizacja: Opglabbeek , Flandria

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży produkcyjno-usługowej, specjalizującego się w obróbce skrawaniem, poszukujemy osób na stanowisko: Operator maszyn CNC

Opis stanowiska

Zadaniem operatora będzie obsługa i korygowanie programów obrabiarek CNC: tokarki i frezarki. Ponadto do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało sterowanie maszynami Fanuc, DMG, Heidenhain oraz wykonywanie pomiarów kontrolnych wytwarzanych elementów.

Oczekujemy

Doświadczenia w obsłudze frezarek CNC i/lub tokarek CNC. Wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 17,00 euro brutto za godzinę, zorganizowanie zakwaterowania, opiekę polskojęzycznego koordynatora. Oferujemy również liczne dodatki w postaci trzynastej pensji, pakietu prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej.

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę
Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
17 EUR / Godzina

Branża: Przemysł / Produkcja

Informacje o pracodawcy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Angelika Selwuch

a.selwuch@ksservice.pl

+48 506 561 723

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 925
Kraków 322
Wrocław 320
Łódź 228
Poznań 222
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać