Wyszukaj spośród 18876 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Blacharz (Belgia)

Data: 07-06-2018, do końca 105 dni
Lokalizacja: Hasselt , Belgia

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy działającej w branży motoryzacyjnej, poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku blacharz

Obowiązki:
  • naprawa uszkodzonej karoserii aut (praca na ramie)
  • montaż i demontaż poszczególnych elementów karoserii samochodów
  • szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni aut
  • spawanie metodą Mig/Mag lub szczepianie
  • przygotowywanie powierzchni do lakierowania
Wymagania
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego – WARUNEK KONIECZNY
  • doświadczenie w szpachlowaniu, szlifowaniu i wygładzaniu dużych powierzchni
  • umiejętność pracy na ramach blacharskich
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 14-15€ brutto/h
  • legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną (8.15% rocznych zarobków brutto)
  • dodatek rodzinny
  • pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
  • załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
  • zakwaterowanie: płatne 65€/tydzień
  • pracę na dłuższy okres czasu
  • ubranie robocze
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres e-mail: praca@maintec.net

Wymagane języki

angielski

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, Plac Wolności 4, 45-018 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji.​

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie