Wyszukaj spośród 18766 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Cieśla w betoniarni w Belgii

Data: 07-06-2018, do końca 134 dni
Lokalizacja: Dilsen-Stokkem , Flandria

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Cieśla w betoniarni

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej w betoniarni należeć będzie montaż drewnianych szalunków na podstawie rysunku technicznego.

Oczekujemy

Wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku pracy. Niezbędna jest umiejętność odczytywania rysunku technicznego oraz posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Mile widziana jest możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 14,97 EUR brutto/h, nadgodziny płatne 150%, zwrot kosztów za przejazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, opiekę polskojęzycznego Koordynatora, szkolenie wprowadzające. Ponadto zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny oraz trzynastą pensję.

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę
Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
14 EUR / Godzina

Szukasz pracy jako Cieśla w betoniarni w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Cieśla w betoniarni w Belgii w miejscowości: Dilsen-Stokkem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Cieśla w betoniarni w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie