Wyszukaj spośród 18706 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik montażu - tylko jedna zmiana!

Data: 07-06-2018, do końca 137 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się produkcją mebli oraz banerów reklamowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownik montażu

Opis stanowiska

Szukasz pracy od zaraz na jedną zmianę? Jesteś zaangażowany i sumienny w wykonywaniu obowiązków? Zdolności manualne to Twoja mocna strona?

Jeśli tak - to świetnie! Mamy pracę dla Ciebie!

Oferujemy

W zamian za swoje zaangażowanie uzyskujesz u nas zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia. Pracujesz od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Oferujemy także atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie. Nie musisz posiadać doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy. Ponadto otrzymasz wsparcie konsultanta personalnego.

Zadania

Na zajmowanym stanowisku będziesz wykonywał pomocnicze prace montażowe takie jak sklejanie, zgrzewanie, skręcanie, oklejanie. Będziesz składał elementy na podstawie przekazanej instrukcji oraz oklejał opakowania zbiorcze.

Dodatkowe informacje

Nie zwlekaj - aplikuj już teraz! Czekamy na Ciebie!

Szukasz pracy jako Pracownik montażu - tylko jedna zmiana!

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik montażu - tylko jedna zmiana! w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik montażu - tylko jedna zmiana! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Ile lat pracy do emerytury?
Jaki należy posiadać staż pracy, by otrzymać emeryturę? Czy minimalna kwota
20/11/2018
Co bada lekarz medycyny pracy?
Obowiązek poddania się badaniom lekarskim dotyczy każdej osoby zatrudnionej na
20/11/2018
Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Zobacz wszystkie