Wyszukaj spośród 18670 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Specjalista/ Korektor dokumentów - niemiecki lub francuski

Data: 20-06-2018, do końca 101 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- korektę językową dokumentów biznesowych
- pomoc w rozwiązywaniu problemów transkrypcyjnych/ gramatycznych/ ortograficznych projektów klienta zagranicznego
- codzienne wsparcie pracowników w zakresie ekspertyzy językowej
- rozwijanie kontaktów i budowanie długofalowych relacji z partnerami zagranicznymi,
- udział w realizacji projektów międzynarodowych,
Przygotowanie i prowadzenie prezentacji dla klientów, partnerów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenia wyższego
- Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
- Biegłej znajomości drugiego języka obcego (francuskiego, niemieckiego),
- Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności planowania i zarządzania czasem,
- Komunikatywności i otwartości na wyzwania, wysokiej kultury osobistej,
- Znajomości oprogramowania komputerowego MS Office,

Oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:
- Pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie,
- Stabilność oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Pakiet benefitów pozapłacowych

Szukasz pracy jako Specjalista/ Korektor dokumentów - niemiecki lub francuski

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista/ Korektor dokumentów - niemiecki lub francuski w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cee Experts Uszyński s.j. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista/ Korektor dokumentów - niemiecki lub francuski Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie