Wyszukaj spośród 18397 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Cieśla szalunkowy

Lokalizacja: Dilsen-Stokkem , Flandria
Data: 07-06-2018, do końca 107 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Cieśla szalunkowy

Opis stanowiska
  • praca przy produkcji szalunków
  • montowanie form na podstawie rysunku technicznego
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek na stanowisku pracy
Wymagania
  • doświadczenie w pracy jako cieśla
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • mile widziana możliwość wyjazdu samochodem
Oferujemy
  • pracę w jednej z największych firm z branży prefabrykatów betonowych na rynku belgijskim
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 14,97 EUR brutto/h
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • zwrot kosztów przejazdów z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy na terenie Belgii
  • trzynastą pensję

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę
Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
14 EUR / Godzina

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie