Wyszukaj spośród 18706 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn

Data: 07-06-2018, do końca 138 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży farmaceutycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownik produkcji

CO ZYSKUJESZ
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (13,70 zł brutto/godz. + premia + dodatki wynikające z umowy o pracę)
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • opiekę konsultanta personalnego oraz przejrzyste warunki współpracy
  • przyjazną atmosferę pracy oraz zgrany zespół
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
OCZEKIWANIA
  • aktualna książeczka do celów sanitarnych lub gotowość do jej wyrobienia
  • zdolności manualne oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
ZADANIA
  • przygotowywanie towaru zgodnie z wymaganiami
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań zbiorczych
  • etykietowanie produktów
  • obsługa drukarki i etykieciarki
Dodatkowe informacje

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie zwlekaj - wyślij już dziś swoje CV. Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod numerem tel. 506 561 604.

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Ile lat pracy do emerytury?
Jaki należy posiadać staż pracy, by otrzymać emeryturę? Czy minimalna kwota
20/11/2018
Co bada lekarz medycyny pracy?
Obowiązek poddania się badaniom lekarskim dotyczy każdej osoby zatrudnionej na
20/11/2018
Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Zobacz wszystkie