Wyszukaj spośród 18746 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Inżynier Elektryk (nr ref.: 9498)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 06-06-2018, do końca 103 dni

Opis stanowiska
  • Poszukujemy Inżyniera Elektryka do pracy w międzynarodowym zespole świadczącym usługi projektowe. Zadania w ramach stanowiska pracy będą wymagające, różnorodne stworzą doskonałe możliwości dla rozwoju umiejętności i rozwoju kariery. Podstawą przy pracy na tym stanowisku jest komunikacja, w szczególności bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Do kluczowych zadań będą należeć:
  • współpraca z powiązanymi w ramach wykonywanego projektu branżami
  • świadczenie usług doradczych klientowi wewnętrznemu, powyżej jego oczekiwań przy zachowaniu najwyższej jakości
  • przygotowanie lub nadzór nad przygotowaniem rysunków dla instalacji elektrycznych i energetycznych NN ściśle związanych z przemysłem kolejowym (zasilanie sygnalizacyjne i telekomunikacyjne, połączenia instalacji i obiektów, aspekty ochrony przeciwporażeniowej, zasilanie ogrzewania rozjazdów, oświetlenie peronów)
  • wspieranie większej liczby młodszych członków zespołu i pełnienie roli mentora technicznego oraz osoby prowadzącej komunikację z wewnętrznymi klientami
  • to stanowisko pracy będzie w około 95% polegało na projektowaniu, pozostały czas zostanie poświęcony na zarządzanie i komunikację
Wymagania
  • 7
  • 15 lat doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych (najlepiej w projektach kolejowych)
  • doskonałe umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej, z dobrą znajomością języka angielskiego
  • doświadczenie projektowe w projektach dystrybucji niskiego napięcia i średniego napięcia
  • doświadczenie w pracy zespołowej
  • posiadanie dyplomu ukończenia studiów w zakresie Instalacji Elektrycznych i Elektroenergetycznych lub podobnych
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • budowanie doświadczenia międzynarodowego (w oparciu o zagraniczne projekty)
  • pakiet sportowy
  • pakiet medyczny

Szukasz pracy jako Inżynier Elektryk (nr ref.: 9498)

Oferta pracy na stanowisku: Inżynier Elektryk (nr ref.: 9498) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Inżynier Elektryk (nr ref.: 9498) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie