Wyszukaj spośród 18746 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Projektant Kolejowy (nr ref.: 9499)

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie
Data: 06-06-2018, do końca 103 dni

Opis stanowiska
  • Poszukujemy Projektanta Kolejowego do pracy w międzynarodowym zespole świadczącym usługi projektowe. Zadania w ramach stanowiska pracy będą wymagające, różnorodne i stworzą doskonałe możliwości dla rozwoju umiejętności i rozwoju kariery. Podstawą przy pracy na tym stanowisku jest rozwój techniczny i komunikacja, w szczególności bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Do kluczowych zadań będą należeć:
  • projektowanie układów torowych oraz współpraca z innymi w celu opracowania dokładnych modeli 3D, 4D (3D i czas), 5D (4D i koszty) i rysunków 2D
  • współpraca z powiązanymi w ramach wykonywanego projektu branżami
  • wspieranie większej liczny młodszych członków zespołu
  • praca jako integralny członek zespołu projektowego
  • to stanowisko pracy będzie w około 95% polegało na projektowaniu, pozostały czas zostanie poświęcony na zarządzanie i komunikację
Wymagania
  • tytuł inżyniera lub magistra inżyniera
  • specjalizacja Projektowanie Układów Torowych
  • co najmniej 5 lat doświadczenia przy projektowaniu układów torowych
  • doskonałe umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej, z dobrą znajomością języka angielskiego
  • niezbędna praktyczna znajomość oprogramowania z dziedziny inżynierii takiego jak: Bentley Rail Track, OpenRail i Microstation. Znajomość Civil 3D będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie projektowe w projektach kolejowych
  • doświadczenie w pracy zespołowej
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • budowanie doświadczenia międzynarodowego (w oparciu o zagraniczne projekty)
  • pakiet sportowy
  • pakiet medyczny

Szukasz pracy jako Projektant Kolejowy (nr ref.: 9499)

Oferta pracy na stanowisku: Projektant Kolejowy (nr ref.: 9499) w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Projektant Kolejowy (nr ref.: 9499) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie