Wyszukaj spośród 12408 ogłoszeń o pracę

Magazynier
Data: 01-06-2018, do końca 12 dni
Lokalizacja: Chwaszczyno , pomorskie

TDC to firma z ponad 20 letnią tradycją działania w branży ochrony przeciwpożarowej.

Poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera.


Zakres obowiązków:
  • kompletowanie zamówień oraz ich pakowanie.


 

Wymagania
  • Poszukujemy energicznego mężczyzny do 40roku życia, którego cechuje punktualność, rzetelność, sumienność, dyscyplina, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole, umiejętność szybkiego uczenia się, otwartość na nowe wyzwania, precyzja w wykonywanej pracy, umiejętność współpracy z innymi ludźmi.
Oferujemy

Stabilne miejsce pracy, w zgranym i zżytym zespole. Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem co gwarantuje stabilną sytuację na rynku, oraz stałość zatrudnienia. Oferujemy również przyuczenie do zawodu, pełne wdrożenie na stanowisko pracy, pełne przeszkolenie. Oferujemy godne i stabilne warunki finansowe, perspektywy rozwoju wiążąc się z naszą firmą.
 


Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Oferta jest ważna jeszcze 12 dni

Administratorem danych jest TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYŃSKI, STUPNICKI Sp.J. o z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166 w Chwaszczynie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych ( CV ) klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYŃSKI, STUPNICKI Sp.J. o z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166 w Chwaszczynie  w procesie rekrutacji " 

a także jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby dalszej rekrutacji prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych także klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYŃSKI, STUPNICKI Sp.J. o z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166 w Chwaszczynie  w przyszłych procesach rekrutacyjnych"

Branża: Praca fizyczna
Branża: Magazyn

Informacje o pracodawcy


TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYŃSKI, STUPNICKI Sp.J.

.

Oferta jest ważna jeszcze 12 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Agnieszka Hajdebrek

601594444

www.znaki-tdc.com

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 925
Kraków 322
Wrocław 320
Łódź 228
Poznań 222
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać