Wyszukaj spośród 18275 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Magazynier

Data: 01-06-2018, do końca 114 dni
Lokalizacja: Chwaszczyno , pomorskie

TDC to firma z ponad 20 letnią tradycją działania w branży ochrony przeciwpożarowej.

Poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera.

Zakres obowiązków:
  • kompletowanie zamówień oraz ich pakowanie.

Wymagania
  • Poszukujemy energicznego mężczyzny do 40roku życia, którego cechuje punktualność, rzetelność, sumienność, dyscyplina, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole, umiejętność szybkiego uczenia się, otwartość na nowe wyzwania, precyzja w wykonywanej pracy, umiejętność współpracy z innymi ludźmi.
Oferujemy

Stabilne miejsce pracy, w zgranym i zżytym zespole. Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem co gwarantuje stabilną sytuację na rynku, oraz stałość zatrudnienia. Oferujemy również przyuczenie do zawodu, pełne wdrożenie na stanowisko pracy, pełne przeszkolenie. Oferujemy godne i stabilne warunki finansowe, perspektywy rozwoju wiążąc się z naszą firmą.

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Administratorem danych jest TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYŃSKI, STUPNICKI Sp.J. o z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166 w Chwaszczynie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych ( CV ) klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYŃSKI, STUPNICKI Sp.J. o z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166 w Chwaszczynie  w procesie rekrutacji "

a także jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby dalszej rekrutacji prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych także klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYŃSKI, STUPNICKI Sp.J. o z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166 w Chwaszczynie  w przyszłych procesach rekrutacyjnych"

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Agnieszka Hajdebrek

601594444

www.znaki-tdc.com

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 471
Wrocław 163
Kraków 115
Łódź 79
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie