Wyszukaj spośród 18923 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

OPERATOR ŻURAWIA - AUSTRIA

Data: 30-05-2018, do końca 116 dni
Lokalizacja:

ABC Work (licencja nr 12912) - Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowiskach OPERATOR ŻURAWIA.

Poszukujemy osób z całej Polski.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?

Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Zakres obowiązków:
  • Sterowanie żurawiem wieżowym z dołu lub z góry, z kabiny lub pilotem zależnie od oferty
  • Dokładny zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert od sprawdzonych pracodawców.
Wymagania:
  • Doświadczenie na ww.stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe (mile widziane)
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach i do pracy zmianowej
  • Odpowiedzialność, dokładność
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
Dodatkowe informacje

Wyślij do nas swoje CV na adres: info@abcwork.eu

Pamiętaj, aby wpisać nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Aby móc wykorzystać Twoją aplikację w przyszłości, prosimy o dodatkowe złożenie poniższego oświadczenia poprzez załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Szukasz pracy jako OPERATOR ŻURAWIA - AUSTRIA

Oferta pracy na stanowisku: OPERATOR ŻURAWIA - AUSTRIA w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ABC Work lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy OPERATOR ŻURAWIA - AUSTRIA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Ile lat pracy do emerytury?
Jaki należy posiadać staż pracy, by otrzymać emeryturę? Czy minimalna kwota
20/11/2018
Co bada lekarz medycyny pracy?
Obowiązek poddania się badaniom lekarskim dotyczy każdej osoby zatrudnionej na
20/11/2018
Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Zobacz wszystkie