Asystent do Działu Kreowania Produktu z językiem niemieckim

Beliani
Lokalizacja:
Rodzaj pracy: Pełny etat
Język: niemiecki

Lokalizacja: Szczecin
Województwo: Zachodniopomorskie

Zatrudnimy do pracy biurowej z dobrą znajomością języka niemieckiego w mowie i w piśmie na stanowisku Asystenta do Działu Kreowania Produktu. Szukamy osób ambitnych, dynamicznych, lubiących wyzwania, szybko uczących się i odpowiedzialnych.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie, tłumaczenie i redagowanie opisów produktów
  • Nadzór nad prezentacją produktów na stronie internetowej
  • Wprowadzanie nowych produktów do oferty naszego sklepu
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziana osoba ucząca się zaocznie
  • Zorientowanie na realizację i osiąganie celów
  • Determinacja i dobra organizacja pracy
  • Zdolność analitycznego myślenia

CV

Oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży e-commerce
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Codzienny kontakt z językiem obcym
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy
Beliani

Beliani GmbH to międzynarodowa firma handlowa działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce czy Francji. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble zarówno do domu jak i ogrodu.

http://www.beliani.pl http://www.beliani.pl

Oferta jest ważna jeszcze 2101 dni

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do grupy Beliani, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Wycofanie zgody na przetwarzanie oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych - nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Gdzie szukać pracy jako Asystent do Działu Kreowania Produktu z językiem niemieckim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent do Działu Kreowania Produktu z językiem niemieckim w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Beliani lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent do Działu Kreowania Produktu z językiem niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent do Działu Kreowania Produktu z językiem niemieckim, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Beliani praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie