Wyszukaj spośród 8860 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Stabilna praca na produkcji
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 25-05-2018, do końca 1 dzień

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów, producenta opakowań plastikowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Praca produkcyjna przy produkcji opakowań plastikowych
  • Obsługa linii produkcyjnej
Wymagania

Wymagania:

  • Jest dyspozycyjny od poniedziałku do niedzieli
  • Gotowy do pracy zmianowej, 12 godzin (zmiana poranna 6:00-18:00 / zmiana nocna 18:00-6:00)
  • Mile widziane osoby 50+
Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • Bogaty pakiet benefitów (Pakiet medyczny, ubezpieczenia grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych; dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, wyprawka szkolna, paczki świąteczne, wczasy pod gruszą itp.)
  • Atrakcyjną stawkę - 16 zł/h brutto
  • Przyjazną atmosferę pracy

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Branża: Praca fizyczna

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie