Wyszukaj spośród 7375 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Magazynier - różne lokalizacje

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 25-05-2018, do końca 57 dni

Gi Group - agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570).

Dla naszego Klienta amerykańskiej firmy zajmującej się przewozem przesyłek i logistyką, poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek samochodów
  • Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów
  • Skanowanie kodów przesyłek
  • Sortowanie paczek
Wymagania

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Punktualność
  • Umiejętność pracy w grupie
Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + dodatek za pracę w nocy
  • Pracę od poniedziałku do piątku na 7/8 lub 5/8 etatu
  • Wypłatę zawsze na czas do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość skorzystania z pakietów świadczeń socjalnych

Branża: Praca fizyczna

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Podwyżki dla pielęgniarek i położnych
Płace zasadnicze pielęgniarek i położnych wzrosną, a to za sprawą dodatku, który
17/08/2018
Zobacz wszystkie