Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych

Lokalizacja: Rzeszów , podkarpackie
Praca Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych

Agencja Pośrednictwa GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje dla swojego klienta kandydata na stanowisko:

Praca na obszarze woj. lubelskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn budowlanych,
• Naprawa maszyn, układów hydraulicznych, elektrycznych i mechanicznych ,
• Naprawa silników wysokoprężnych oraz silników benzynowych,
• Diagnostyka komputerowa maszyn,
• Obsługa mobilna maszyn budowlanych u klienta,

Wymagania

WYMAGANIA :

• Wykształcenie techniczne,
• Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Prawo jazdy kat.B
• Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• Uprawnienia na wózek widłowy - mile widziane,

Oferujemy

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
• Wynagrodzenie podstawowe +premie,
• Samodzielne stanowisko pracy,
• Bardzo dobre wyposażenie serwisu w narzędzia i przyrządy ,
• Kartę medyczną Lux-Med

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferta jest ważna jeszcze 2106 dni

Gdzie szukać pracy jako Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.