Wyszukaj spośród 12408 ogłoszeń o pracę

Kierowca C+E - Niemcy – 3/1. Język niemiecki podstawy lub angielski!
Data: 23-05-2018, do końca 3 dni
Lokalizacja: Augsburg , Niemcy

BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych i sprawdzonych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Opis stanowiska
  • jazda autem typu naczepa, naczepa do drewna lub wysięgnik
  • transport narodowy dalekobieżny na terenie Niemiec
  • praca w systemie 3/1
  • przewóz drewna oraz papieru
Wymagania
  • język niemiecki na poziomie podstawowym i/lub angielski komunikatywny
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • prawo jazdy  C+E, karta kierowcy
Oferujemy
  •  wynagrodzenie 2200€ brutto oraz diety 24€ + bon paliwowy 40€
  •  legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
  • nowoczesną flotę
  •  przestrzeganie czasu pracy kierowców
  •  możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • opiekę konsultanta w j. polskim
Dodatkowe informacje

WIĘCEJ INFORMACJI:

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 392

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego, prowadzonego poprzez firmę zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r..

Branża: Transport / Spedycja

Informacje o pracodawcy

Bergermann

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 925
Kraków 322
Wrocław 320
Łódź 228
Poznań 222
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać