Wyszukaj spośród 18264 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

JobmanGroup, Kraków, Konsultant ds. Personalnych

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Data: 21-05-2018, do końca 125 dni

Jobman Group Sp. z o.o. to jedna z czołowych ogólnopolskich agencji pracy tymczasowej, obecna na rynku human resources od 2001 r.

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w usługach z zakresu outsourcingu personelu.

Rozwijamy się i właśnie dlatego poszukujemy do naszego zespołu Kandydata na stanowisko:

Konsultant ds. Personalnych

Opis stanowiska

Podstawowe zadania i obowiązki:

- Obsługa przypisanych Klientów,
- Upselling wśród obecnych Klientów,
- Przyjmowanie zamówień i kontrola stopnia ich realizacji,
- Stały nadzór nad prawidłową realizacją budżetów godzinowych,
- Rekrutacja personelu oraz bezpośrednie spotkania rekrutacyjne,
- Realizacja prawidłowego obiegu dokumentów,
- Odpowiedzialność za budowanie trwałych relacji z pracownikami oraz partnerami biznesowymi,
- Przestrzeganie najwyższych standardów jakości świadczonych usług.

Wymagania

Oczekiwania:

- Zdolności interpersonalne, komunikatywność, swoboda w nawiązywaniu kontaktów,
- Orientacja na Klienta,
- Dobra organizacja pracy, samodzielność,
- Rozumienie procesów biznesowych,
- Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
- Umiejętność ustalania priorytetów, prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
- Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.

Oferujemy

Oferujemy:

- Ciekawą pracę dla osób dynamicznych,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Samodzielne stanowisko pracy,
- Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania kompetencji.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie