Wyszukaj spośród 18876 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Magazynier

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 18-05-2018, do końca 125 dni

Gi Group - agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570).

Dla naszego Klienta amerykańskiej firmy zajmującej się przewozem przesyłek i logistyką, poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- Rozładunek samochodów
- Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów
- Skanowanie kodów przesyłek
- Sortowanie paczek

Wymagania

Oczekiwania:
- Gotowość do pracy w godzinach nocnych
- Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
- Punktualność
- Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Konkurencyjne wynagrodzenie + dodatek za pracę w nocy
- Pracę od poniedziałku do piątku na 7/8 lub 5/8 etatu
- Wypłatę zawsze na czas do 10-tego każdego miesiąca
- Możliwość skorzystania z pakietów świadczeń socjalnych

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie