Cieśla szalunkowy
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Dilsen, Belgia
  • 13-05-2018 , do końca 22 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna
  • Kraj: Belgia

Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Kraj: Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OFERUJEMY

  • pracę w jednej z największych firm z branży prefabrykatów betonowych na rynku belgijskim
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 14,97 EUR brutto/h
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • zwrot kosztów przejazdów z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy na terenie Belgii
  • trzynastą pensję

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy jako cieśla
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • mile widziana możliwość wyjazdu samochodem

OBOWIĄZKI

  • praca przy produkcji szalunków
  • montowanie form na podstawie rysunku technicznego
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek na stanowisku pracy

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Alicja Zabłocka

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 504 862 601, +48 506 561 723
a.zablocka@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 22 dni Aplikuj teraz