Wyszukaj spośród 8860 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Produkcja -Darmowy Transport - Łódź Widzew
Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 11-05-2018, do końca 15 dni

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570).

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Szukasz dla siebie nowego miejsca pracy? Chcesz zdobyć ciekawą pracę lub poszerzyć Twoje doświadczenie zawodowe o nowe umiejętności? Prace manualne nie sprawiają ci problemu?

Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do nas i stań się częścią naszego zespołu!

Zadania:

  • Montaż za pomocą wkrętarek podzespołów, pakowanie podzespołów
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego
  • Praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych
Wymagania

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Uczciwość, sumienność, punktualność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
Oferujemy

Oferujemy:

  • Darmowy dojazd autobusami pracowniczymi (Ozorków, Zgierz, Żychlin, Dobrzelin, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Koluszki, Brzeziny)
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, karty
  • Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych
  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat

Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie